Dnes vařím já! Dětská kuchařka aktuálně v dm

dm_kucharka_pro_deti_1.jpg Pod názvem „Dnes vařím já“ vydala nedávno společnost dm drogerie dětskou kuchařka, která dětem krok za krokem přibližuje postupy přípravy pokrmů a pomáhá jim orientovat se v kuchyni.  

„Ahoj, malý kuchaři, tato kuchařka je určena speciálně pro Tebe! Určitě již máš s vařením zkušenosti, neboť jsi zkoušel přichystat nějaké jídlo nebo pomáháš rodičům s přípravou dm_kucharka_pro_deti.jpgvečeře. Protože jsi začátečník, znáš ze všech věcí potřebných k vaření jen ty, které jsi viděl v kuchyni. Nevadí, tato kniha Ti pomůže, aby ses v kuchyni dobře vyznal. Dozvíš se, jaké kuchyňské náčiní používat, které přísady vybrat, v čem spočívají výhody biopotravin a v neposlední řadě tu najdeš mnoho receptů, které můžeš vyzkoušet – jednoduché (s označením 1 kuchařské čepice), středně obtížné (2 kuchařské čepice) a náročnější (3 kuchařské čepice). Knihou Tě provede pan Zrníčko, který se představí již na následujících stránkách.“

Těmito slovy začíná nová dm active beauty edice, v pořadí již jedenáctá, kterou věrní zákazníci dm získají výměnou za pouhých 100 bodů v dm active beauty světě výhod. dm tuto výhodu připravila pro své nejmenší zákazníky, je totiž určena speciálně pro děti.

Pod názvem „Dnes vařím já“ se skrývá jedinečná dětská kuchařka, která dětem krok za krokem přibližuje postupy přípravy pokrmů a pomáhá jim orientovat se v kuchyni. Z dětí se díky této kuchařce mohou stát šikovní pomocníci rodičů. Kromě pestrobarevných receptů, které upoutají dětskou pozornost a zaujmou na první pohled, obsahuje kuchařka řadu zajímavých  informací a tipů pro společné vaření. Je psána jednoduchým stylem a děti se snadno s pomocí rodičů seznámí s chodem v kuchyni.

dm_kucharka_pro_deti_ukazka_1.jpgKuchařka vznikla ve spolupráci s hlavním dodavatelem biopotravin do prodejen dm - německou společnosti Alnatura. Řada receptů proto také obsahuje suroviny v biokvalitě. Kromě toho je součástí kuchařky taký malý "výlet" na ekologickou farmu, stručná historie vaření, základy zdravé výživy a představení principu fair trade.

Důvodů, proč vařit s dětmi - samozřejmě s ohledem na jejich věk a s maximální opatrností -, je hned několik: Děti získávají sebevědomí, zkušenosti a pocit bezpečí, jsou samostatnější, zlepšují koordinaci a motoriku, posilují tvořivost. V neposlední řadě si již od útlého věku osvojují uvědomělý přístup ke stravě a zásady správné výživy.

Zdroj: tisková zpráva dm

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červenec rgt
Po Út St Čt So Ne
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,