dm drogerie má novou značku biopotravin - dm Bio

dm_Bio_Logo110.jpg Biopotraviny tvoří nedílnou součást nabídky dm již řadu let.  

Již v dobách, kdy se o biopotraviny zajímalo jen malé procento obyvatel, bylo cílem dm nabízet zákazníkům kvalitní potraviny a kosmetiku v bio kvalitě za příznivou cenu a vést je tak k zamyšlení, co mohou oni sami udělat pro zachování přírody pro budoucí generace. V současné době nabízí dm již více než 1 000 položek biopotravin, přírodní kosmetiky a ekologických čističů.

sirup_javorovy_a_data.jpg„Produkty dm Bio rozšiřují nabídku biopotravin v dm. Společnost dm tak vychází vstříc potřebám svých zákazníků, pro které je rozmanitost sortimentu a možnost širokého výběru značek velmi důležitá. Společnost dm bude i nadále spolupracovat s dodavatelem Alnatura. Kromě nových výrobků značky dm Bio proto zákazníci naleznou na regálech dm i nadále výrobky značky Alnatura“, vysvětlila PR manažerka Eva Vaněčková.

Biopotraviny dm značek byly však zatím zákazníkům dostupné pouze v dětské výživě značky babylove. Tuto mezeru v jinak širokém sortimentu dm značek nyní zacelí nová, v pořadí již 23. dm značka s názvem „dm Bio“, kterou dm na český trh uvádí právě v těchto dnech. Zavedení nové značky dm Bio je zdůrazněním hodnot, které jsou pro dm důležité, totiž úcta k přírodě i k člověku samému.

pyre_jablko_data.jpgVeškeré suroviny produktů značky dm Bio pochází z ekologického zemědělství a splňují přísné předpisy Evropské unie pro bio certifikaci. V první fázi se dm Bio představí základní nabídkou zhruba 45 produktů, zahrnující jak nápoje, tak obiloviny, luštěniny či svačinky v podobě přesnídávky či křupavých chlebíčků. Ve fázi následné pak bude nabídka dm Bio rozšířena o další produkty přinášející ještě větší rozmanitost. „Cenová hladina u značky dm Bio se pohybuje na podobné úrovni jako u značky Alnatury, popřípadě je mírně výhodnější“, doplnila Vaněčková.

Mezi výrobky, které zákazníci naleznou již nyní v prodejnách dm, jsou dm Bio ovesný či špaldový nápoj. Tyto nápoje jsou alternativou klasického kravského mléka, využijí jej jak vegetariáni, tak např. lidé, jejichž organizmus nesnáší laktózu. dm Bio kokosový nápoj je zase vhodný i pro celiaky. Různé druhy dm Bio rýže umožní i nejnáročnějšímu gurmetovi připravit světové rýžové recepty v bio kvalitě. dm Bio bulgur, amarant či kuskus přinášejí pestrost a obohacení jídelníčku celé rodiny.

dm Bio nabízí tyto produkty: 

napoj_perlivy_jablko_150.jpgOvoce a sladkosti: Skvělá nabídka produktů z bio ovoce, bez přídavku cukru. Veškeré přísady jsou z kontrolovaného biologického zemědělství.

Obilniny a luštěniny: Bulgur, amarant nebo třeba kuskus můžete připravit na mnoho způsobů. V nabídce nebude chybět ani pohanka, proso, čočka nebo třeba žito a další obiloviny a luštěniny.

Svačinky: Rýžové, kukuřičné, špaldové nebo třeba amarantové vafle jsou skvělou svačinkou v době mezi hlavními jídly nebo jen tak pro chuť, jelikož jsou málo kalorické a velmi dobře chutnají. Nabízíme je v solené nebo i nesolené variantě.

Nápoje: Ovesný, špaldový či kokosový nápoj nahradí při veganském stravování klasické kravské mléko a skvěle chutnají s müsli. Nabízíme i mošty a pyré.

dm drogerie je v České republice největším maloobchodníkem s biopotravinami nejen nabídkou produktů, ale také objemem prodejů.

Zdroj: tisková zpráva dm

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červen rgt
Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,