Další značka biokosmetiky na českém trhu

K tradicím kvality prověřené již třiceti lety své existence a k úctě k přírodě se hlásí německá značka kontrolované přírodní kosmetiky i+m Naturkosmetik, která nyní přichází i na český trh.  

Od podzimu 2009 je na českém trhu v nabídce šest ucelených řad produktů. i+m Naturkosmetik využívá produkty ekologického zemědělství, neobsahuje umělé přísady a minerální oleje, syntetické konzervanty, barviva, vonné látky a kompletní sortiment je kontrolován certifikátem BDIH.

I_M_kosmetika_Family.jpgJedná se o čistě veganskou kosmetiku, využívající jen rostliny. Výrobky se netestují na zvířatech a používají se suroviny z rozvojových zemí v rámci podpory místních zemědělců prostřednictvím programu Fair Trade.

Stále existují tradiční způsoby výroby kosmetiky využívající cenné rostlinné oleje v čisté bio kvalitě, lisované za studena a další kvalitní rostlinné suroviny bez jakýchkoliv chemických úprav. Pouze taková technologie a volba vhodných surovin, pomůže zachovat hodnotné účinné látky a vůně. Výsledkem jsou kvalitní produkty pro každodenní zdravou, inovativní a komplexní péči o BDIH.jpgpleť a její účinnou ochranu. Tyto produkty, zároveň příznivě ovlivňují vitalitu, relaxaci i přirozené funkce kůže a osvěží celé tělo. Přispívají k udržení zdraví pleti v každém věku, k harmonii těla, duše a mysli. Těchto tradičních postupů se drží německá manufaktura vyrábějící certifikovanou přírodní kosmetiku i+m Naturkosmetik.

100 % VEGAN kosmetika nikdy nepoužívá zvířata

Všechny produkty i+m Naturkosmetik jsou vyrobeny pouze z rostlinných surovin - 100 % VEGAN.  V i+m produktech nenajdete žádné suroviny pocházející z mrtvých nebo živých zvířat. Z toho důvodu i+m třicet let získává vlastním výzkumem a vývojem zkušenosti pro výrobu produktů obsahující kombinace výhradně rostlinných látek, které jsou účinné a velmi dobře je snášejí i ti nejcitlivější jedinci.

Úcta k přírodě při zachování nejvyšší kvality

Obalové materiály výrobků i+m Naturkosmetik jsou snadno recyklovatelné a nezatěžují životní prostředí. Krémy, séra a fluidy jsou baleny v moderních lahvičkách s pumpičkami, čímž je zabráněno přístupu vzduchu ke kosmetice po jejím otevření zákazníkem. Tento způsob balení kosmetiky je hygienický a garantuje optimální trvanlivost výrobků bez použití konzervačních látek. Výrobky neobsahují přebytečné obalové materiály - lahvičky nejsou baleny do krabiček.

Manufaktura - nejsvědomitější cesta od surovin k produktu.

Veškeré produkty i+m Naturkosmetik se vyrábí v berlínské manufaktuře v malých množstvích a s velkým podílem ruční práce. Tak je možné dohlížet na zachování původní kvality vysoce cenných přírodních surovin, které jsou v i+m kosmetice použity.

Do České republiky výrobky i+m Naturkosmetik dováží  Michaela Kochanová, více informací na www.imnatur.cz


Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44             1
45 2 3 4 5 6 7 8
46 9 10 11 12 13 14 15
47 16 17 18 19 20 21 22
48 23 24 25 26 27 28 29
49 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

františek: jen jsem se nikde nedočetl jak chtějí výpadek vajec z klecového chovu...
Klecovým chovům odzvonilo,
Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,