Další značka biokosmetiky na českém trhu

K tradicím kvality prověřené již třiceti lety své existence a k úctě k přírodě se hlásí německá značka kontrolované přírodní kosmetiky i+m Naturkosmetik, která nyní přichází i na český trh.  

Od podzimu 2009 je na českém trhu v nabídce šest ucelených řad produktů. i+m Naturkosmetik využívá produkty ekologického zemědělství, neobsahuje umělé přísady a minerální oleje, syntetické konzervanty, barviva, vonné látky a kompletní sortiment je kontrolován certifikátem BDIH.

I_M_kosmetika_Family.jpgJedná se o čistě veganskou kosmetiku, využívající jen rostliny. Výrobky se netestují na zvířatech a používají se suroviny z rozvojových zemí v rámci podpory místních zemědělců prostřednictvím programu Fair Trade.

Stále existují tradiční způsoby výroby kosmetiky využívající cenné rostlinné oleje v čisté bio kvalitě, lisované za studena a další kvalitní rostlinné suroviny bez jakýchkoliv chemických úprav. Pouze taková technologie a volba vhodných surovin, pomůže zachovat hodnotné účinné látky a vůně. Výsledkem jsou kvalitní produkty pro každodenní zdravou, inovativní a komplexní péči o BDIH.jpgpleť a její účinnou ochranu. Tyto produkty, zároveň příznivě ovlivňují vitalitu, relaxaci i přirozené funkce kůže a osvěží celé tělo. Přispívají k udržení zdraví pleti v každém věku, k harmonii těla, duše a mysli. Těchto tradičních postupů se drží německá manufaktura vyrábějící certifikovanou přírodní kosmetiku i+m Naturkosmetik.

100 % VEGAN kosmetika nikdy nepoužívá zvířata

Všechny produkty i+m Naturkosmetik jsou vyrobeny pouze z rostlinných surovin - 100 % VEGAN.  V i+m produktech nenajdete žádné suroviny pocházející z mrtvých nebo živých zvířat. Z toho důvodu i+m třicet let získává vlastním výzkumem a vývojem zkušenosti pro výrobu produktů obsahující kombinace výhradně rostlinných látek, které jsou účinné a velmi dobře je snášejí i ti nejcitlivější jedinci.

Úcta k přírodě při zachování nejvyšší kvality

Obalové materiály výrobků i+m Naturkosmetik jsou snadno recyklovatelné a nezatěžují životní prostředí. Krémy, séra a fluidy jsou baleny v moderních lahvičkách s pumpičkami, čímž je zabráněno přístupu vzduchu ke kosmetice po jejím otevření zákazníkem. Tento způsob balení kosmetiky je hygienický a garantuje optimální trvanlivost výrobků bez použití konzervačních látek. Výrobky neobsahují přebytečné obalové materiály - lahvičky nejsou baleny do krabiček.

Manufaktura - nejsvědomitější cesta od surovin k produktu.

Veškeré produkty i+m Naturkosmetik se vyrábí v berlínské manufaktuře v malých množstvích a s velkým podílem ruční práce. Tak je možné dohlížet na zachování původní kvality vysoce cenných přírodních surovin, které jsou v i+m kosmetice použity.

Do České republiky výrobky i+m Naturkosmetik dováží  Michaela Kochanová, více informací na www.imnatur.cz


Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,