Country Life spustil bio e-shop a novou webovou prezentaci

country_life_1.jpg Country Life, přední tuzemský obchodník s biopotravinami, spustil novou firemní webovou prezentaci a internetový obchod zaměřený na biopotraviny, zdravou výživu, přírodní kosmetiku a ekologické čisticí prostředky.  

Předností internetového obchodu je především množství podrobností o produktech, receptů a dalších informací z oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu.

Bio e-shop Country Life, doplňuje široké spektrum služeb firmy. Sortiment internetového obchodu zahrnuje trvanlivé biopotraviny tuzemského i zahraničního původu, doplněné o produkty zdravé výživy. Velkou část sortimentu tvoří také ekologické čisticí prostředky a přírodní kosmetika. E-shop chce nabídnout především kvalitní nákupní servis - konzultace při výběru produktů a zejména informace o zdravotních vlastnostech a použití nabízených produktů, včetně tipů na jejich využití v kuchyni. To je možné díky propojení e-shopu s portálem o zdravém životním stylu Magazín zdraví.

Nový bio e-shop není jedinou novinkou firmy. Zároveň s ním spustil Country Life i novou firemní webovou prezentaci. Mezi služby, které firemní stránky nabídnou, patří mimo jiné Biozpravodaj o zajímavostech a firemních novinkách, ale i novinkách v oblasti biopotravin a zdravé stravy. Webová prezentace zároveň představuje nové logo firmy, které se nyní mění poprvé za dobu její téměř dvacetileté existence.

V novém obleku se návštěvníkům prezentuje i zmíněný portál Magazín zdraví o zdravé výživě a harmonickému životnímu stylu. Magazín zdraví obsahuje více než 3 500 článků, včetně více než 800 zdravých receptů či téměř 700 článků věnovaných prevenci a léčení nemocí stravou a přírodními léčebnými prostředky. Stránky také zahrnují archív časopisu Prameny zdraví, který se již patnáct let snaží čtenářům pomoci zorientovat v záplavě informací ze světa zdravého životního stylu.

country_life1.jpgNový web společnosti Country Life

„Již v dobách našeho založení, před 19 lety, bylo naším cílem věnovat se biopotravinám a zdravému životnímu stylu komplexně. V průběhu času se tak mezi naše aktivity zařadila ekofarma, biopekárna, velkoobchod, prodejny biopotravin a jir__nek1.jpgrestaurace, kurzy zdravého životního stylu či rekondiční pobyty“, říká ředitel Country Life, Otakar Jiránek (na snímku vpravo). „E-shop tedy vnímáme jako další stupínek v naší snaze poskytovat zákazníkům co nejkomplexnější služby. Stejně tak jako nové firemní stránky a portál Magazín zdraví – zde nám šlo především o to, aby byly uživatelsky přívětivé, přehlednější a informačně bohatší.“

Zdroj: Tisková zpráva Country Life

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,