Chystá se 9. ročník food festivalu Foodparade

foodparade_logo.jpg 31. srpna a 1. září proběhne v Trojském zámku a jeho zahradách další ročník food festivalu Foodparade.   

Letos představí několik novinek - rozdělení do zón podle zaměření kuchyně, celý bude bezhotovostní a můžete ho výhodně spojit i s návštěvou přilehlé botanické zahrady. To hlavní zůstává stejné - desítky restaurací a značek nabídnou speciální festivalové menu, připravená bude dětská zóna a hlavně - bude to zase příjemný a pohodový festival plný skvělého jídla, který poslední prázdninový víkend zpříjemní návrat ke školním a pracovním povinnostem.

Novinkou letošního ročníku je rozdělení stánků do zón podle zaměření kuchyně. Několik restaurací pod hlavičkou Stella Artois vytvoří zónu belgickou, kde se můžete těšit na tradiční speciality (ano, i mušle s hranolkami budou), další zóna bude asijská, kde se budou míchat chutě a vůně od Indie až po Japonsko a svou “uličku” bude mít i kuchyně česko-slovenská. Poslední zóna bude mixem dalších exotických kuchyní. Jména podniků, které nabídnou své menu bude Foodparade odhalovat postupně během léta na www.foodparade.cz.

foodparade_chefparade_mala_2_1.jpgNa festivalu se obejdete úplně bez hotovosti. Každý účastník dostane chip, který si nabije předem na pokladně a pak už ho jen “přikládá” místo placení. “Pro návštěvníky je to mnohem pohodlnější způsob placení, navíc je rychlejší a my tak předejdeme zbytečnému tvoření front. Díky tomu bude Foodparade jako vždy klidná a příjemná,” vysvětluje hlavní vylepšení Marcel Vargaeštok, majitel školy vaření Chefparade, která festival pořádá.

Všechno jídlo i nápoje, které si na Foodparade dáte, dostanete i letos buď rovnou do ruky (v případě streetfoodu) nebo na klasickém nádobí. Foodparade tak šetří přírodě spoustu zbytečného odpadu a hlavně - proč dobré jídlo kazit špatným servisem. Vždyť půl zážitku z jídla dělá atmosféra a dojem.

Už devátá Foodparade proběhne 31.8. a 1.9. v prostorách Trojského zámku. Vstupenky budou v předprodeji od 16. 6. za zvýhodněnou cenu v síti GoOut a samozřejmě také na místě. Více informací o cenách vstupného a programu festivalu najdete na www.foodparade.cz. Díky spolupráci s pražskou Botanickou zahradou budete navíc moci koupit zvýhodněný balíček vstupného na Foodparade a do botanické zároveň.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft leden rgt
Po Út St Čt So Ne
1     1 2 3 4 5
2 6 7 8 9 10 11 12
3 13 14 15 16 17 18 19
4 20 21 22 23 24 25 26
5 27 28 29 30 31    
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,