Čas na Čaj - čajový salón s kavárnou v areálu SONNENTOR

cas_na_caj_3_1.jpg V areálu společnosti SONNENTOR v Čejkovicích u Hodonína otevírá firma v sobotu 4. července originální čajový salón s kavárnou.   

Tradiční česko-rakouský výrobce biočajů a biokoření má svoji sluneční bránu otevřenou po celý rok pro všechny zájemce, kteří chtějí shlédnout zrození nálevového sáčku biočaje od výkupu bylinek, až po jeho výrobu. V rámci zážitkové exkurze zvané Bylinkový ráj SONNENTOR se může návštěvník na vlastní oči přesvědčit o tom, že to, co SONNENTOR hlásá, se také ve skutečnosti děje. Slova napsána na výrobních halách společnosti jako jsou tradice, řemeslo, láska, ruční práce, uznání nejsou pouze náhodná bezmyšlenkovitá hesla, ale skutečné hodnoty, za kterými společnost stojí.

cas_na_caj_2.jpgPůlhodinka na nohách a lehké omámení všemi vůněmi si zaslouží krátké či delší spočinutí. V areálu SONNENTOR se naskýtá hned několik míst a možností. Ať už je to na přilehlé louce v houpačce nejen pro ty nejmenší, ve slunečních lehátkách nebo na lavičce uprostřed Přírodní zahrádky sv. Hildegardy. Za pěkného počasí se přímo nabízí rozložení vlastní deky na blízké louce. A co si vyhradit čas na čaj, setrvat trochu déle a návštěvu tohoto voňavého místa zažít opravdu všemi smysly? Ve stejnojmenném čajovém salonu to je možné. Nabídku ochutnávek nesčetného množství biočajů a biokoření ve vkusně zařízené čajovně doplňuje nabídka prémiové a čerstvě pražené kávy single origin z Nikaraguy

cas_na_caj.jpgV průběhu prvních tří dnů provozu (sobota, neděle, pondělí – 4.-6.června) zajišťuje usměvavý a vyškolený personál za pomoci uznávaného českého baristy Michala Křížky obsluhu špičkového kávovaru italské provenience - La Marzocco. Nabídka je ale daleko širší. Sluneční nabídkový list v Času na Čas skýtá čejkovické speciality od místních rodinných cukrářů, domácí limonádu, čokoládové speciality či netradiční makové, mátové, švestkové a jiné zmrzliny. Příjemnou a klidnou atmosféru vkusně zařízeného místa doplňuje citlivě volená reprodukovaná hudba. Zaujal vás některý z čajů nebo koření? Přímo v areálu SONNENTORU, v přilehlé prodejně sousedící s čajovým salonem, si můžete vybrat z více než 800 produktů.

cas_na_caj_1.jpgBylinkový ráj SONNENTOR v Čejkovicích se všemi jeho atrakcemi je místem pro rodinné i školní výlety, letní tábory, firemní exkurze, akce spolků i cestovních kanceláří. Více informací na www.sonnentor.cz

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červen rgt
Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,