Čaje Pro dobrý pocit v srdci pro dobročinnou sbírku

pro_pocit110.jpg Tradiční výrobce bio bylinných čajů a koření SONNENTOR pomohl v moderním čejkovickém areálu zhmotnit myšlenku dobročinné sbírky „Pro dobrý pocit“ výrobou čajů s fotografiemi čtyř českých měst.   

Z prodeje každého čaje jde 20 Kč na konto dobročinné sbírky, jejímž cílem je pomáhat osobám s tělesným postižením, kde je to potřeba a kde finance z mnoha různých důvodů chybí. Čaje „Pro dobrý pocit v srdci“ lze zakoupit na e-shopu www.propocit.cz, nebo spolu s dalšími výrobky SONNENTOR na e-shopu www.sonnentor.cz.

propocit.jpgSONNENTOR při výrobě svých produktů dbá na nejvyšší kvalitu a velký podíl ruční práce. Veškeré poznávací čajové sady jsou baleny zaměstnanci ručně. Ne jinak tomu bylo při kompletaci čajů „Pro dobrý pocit v srdci“ s jediným a velmi podstatným rozdílem. Čajovou sadu přijeli do SONNENTORU v Čejkovicích naskládat přímo přátelé ze sociální firmy Přirozenou cestou.  Společně se zaměstnanci SONNENTORU naskládali poslední listopadový pátek několik set krabiček čajů o čtyřech druzích čajových směsí. Každá krabička se liší obrázkem jednoho z krásných měst Čech a Moravy - Olomouce, Ostravy, Prahy a Brna. Jejím tvůrcem je sociální podnik Přirozenou cestou, který zaměstnává osoby znevýhodněné na trhu práce, a to zejména osoby s tělesným postižením a osoby pečující o osobu blízkou. „Výrobou těchto čtyř krabiček jsme završili spolupráci s firmou SONNENTOR. Ta totiž pro nás vyrobila čaj, který budeme prodávat. Veškerý výtěžek pak půjde na pomoc lidem s tělesným postižením,” vysvětlil manažer Přirozené cesty Stanislav Hyrák.

SON_4567.jpgZ invalidního vozíku balila v Čejkovicích sadu „Pro dobrý pocit v srdci“ i Jitka Zehnalová, která je zároveň mluvčí sbírky. „Je to pro mě nová zkušenost, tak jsem moc ráda, že se můžu do projektu zapojit. Je to skvělá akce s přínosem pro obě strany. Myslím si, že pomůže lidem, kteří jsou na vozíku, nebo mají jiný zdravotní problém, případně jejich rodinám,” řekla Zehnalová. Společně s dalšími šesti kolegy kompletovala krabičky s motivy čtyř krásných měst. Ti, kteří si je pořídí, naleznou uvnitř 4 druhy bylinných čajů po 5 kusech s názvy Uvolnění, Jarní políbení, Anděl strážný a Pohodář. „Náplní jsou čtyři mezi našimi zákazníky nejoblíbenější čaje. Většinou se skládají z bylinek, které rostou ve střední Evropě, a mnoho z nich pochází od našich českých biopěstitelů,” dodal Robert Tichý ze SONNENTORU. 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červenec rgt
Po Út St Čt So Ne
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,