Čaje Pro dobrý pocit v srdci pro dobročinnou sbírku

pro_pocit110.jpg Tradiční výrobce bio bylinných čajů a koření SONNENTOR pomohl v moderním čejkovickém areálu zhmotnit myšlenku dobročinné sbírky „Pro dobrý pocit“ výrobou čajů s fotografiemi čtyř českých měst.   

Z prodeje každého čaje jde 20 Kč na konto dobročinné sbírky, jejímž cílem je pomáhat osobám s tělesným postižením, kde je to potřeba a kde finance z mnoha různých důvodů chybí. Čaje „Pro dobrý pocit v srdci“ lze zakoupit na e-shopu www.propocit.cz, nebo spolu s dalšími výrobky SONNENTOR na e-shopu www.sonnentor.cz.

propocit.jpgSONNENTOR při výrobě svých produktů dbá na nejvyšší kvalitu a velký podíl ruční práce. Veškeré poznávací čajové sady jsou baleny zaměstnanci ručně. Ne jinak tomu bylo při kompletaci čajů „Pro dobrý pocit v srdci“ s jediným a velmi podstatným rozdílem. Čajovou sadu přijeli do SONNENTORU v Čejkovicích naskládat přímo přátelé ze sociální firmy Přirozenou cestou.  Společně se zaměstnanci SONNENTORU naskládali poslední listopadový pátek několik set krabiček čajů o čtyřech druzích čajových směsí. Každá krabička se liší obrázkem jednoho z krásných měst Čech a Moravy - Olomouce, Ostravy, Prahy a Brna. Jejím tvůrcem je sociální podnik Přirozenou cestou, který zaměstnává osoby znevýhodněné na trhu práce, a to zejména osoby s tělesným postižením a osoby pečující o osobu blízkou. „Výrobou těchto čtyř krabiček jsme završili spolupráci s firmou SONNENTOR. Ta totiž pro nás vyrobila čaj, který budeme prodávat. Veškerý výtěžek pak půjde na pomoc lidem s tělesným postižením,” vysvětlil manažer Přirozené cesty Stanislav Hyrák.

SON_4567.jpgZ invalidního vozíku balila v Čejkovicích sadu „Pro dobrý pocit v srdci“ i Jitka Zehnalová, která je zároveň mluvčí sbírky. „Je to pro mě nová zkušenost, tak jsem moc ráda, že se můžu do projektu zapojit. Je to skvělá akce s přínosem pro obě strany. Myslím si, že pomůže lidem, kteří jsou na vozíku, nebo mají jiný zdravotní problém, případně jejich rodinám,” řekla Zehnalová. Společně s dalšími šesti kolegy kompletovala krabičky s motivy čtyř krásných měst. Ti, kteří si je pořídí, naleznou uvnitř 4 druhy bylinných čajů po 5 kusech s názvy Uvolnění, Jarní políbení, Anděl strážný a Pohodář. „Náplní jsou čtyři mezi našimi zákazníky nejoblíbenější čaje. Většinou se skládají z bylinek, které rostou ve střední Evropě, a mnoho z nich pochází od našich českých biopěstitelů,” dodal Robert Tichý ze SONNENTORU. 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,