Biofarma Sasov začíná rozvážet i na Liberecko

biofarma_sasov_logo.jpg Biofarma Sasov plánuje první závoz svých masných produktů i na Liberecko.   

Závoz se uskuteční ve čtvrtek 26. června (uzávěrka pro objednávky je 19.6. do 12 hod.) po trase z Prahy: Jablonec nad Nisou - Liberec - Turnov - Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Jelikož se jedná o první zkušební závoz, bude nyní poprvé ve večerních hodinách

Biofarma Sasov sídlí u Jihlavy v čistém prostředí Kraje Vysočina. Hospodaří v ekologickém režimu, chová čuníky ve venkovních chovech a skot masných plemen pastevně. Specializuje se na vepřové maso a hovězí nechává náležitě vyzrávat ve speciálních chladicích boxech i několik týdnů. Přímo na farmě má vlastní malá jatka v bio standardu a také bio masnou výrobnu, která vznikla ve spolupráci se zákazníky jako projekt komunitou podporovaného zemědělství. 

„Jsme jediní v ČR, kdo vyrábí biouzeniny bez Éček. V našich masných výrobcích nenajdete žádné náhražky, pouze kvalitní suroviny, bio koření a mořskou sůl. Jsou také bezlepkové“, říká Josef Sklenář, majitel a farmář.

Maso i výrobky jsou balené vakuově, sezónně jsou k dispozici i bio brambory a další produkty. Za Kančí biolovečák získala farma cenu Česká biopotravina roku 2010. Lovečák je také, spolu se Sasovskou klobásou, držitelem certifikátu CEFF - potraviny bez chemie. Klobása získala rovněž ocenění Regionální potravina Vysočiny 2013. Maso i masné výrobky jsou zároveň nositeli značky Vysočina - regionální produkt..

Pokud Vás nabídka zaujala, zaregistrujte se na eshopu http://e-shop.biofarma.cz/cz/registrace , aby Biofarma Sasov pro tento pilotní závoz získala přehled, kolik by bylo na Liberecku zájemců. Současně Vás pak budou moci upozornit, pokud se uskuteční další závoz. 

bio_uherak_sasov2.jpgPostup objednávky:

- Všechny objednávky se dělají přes e-shop http://e-shop.biofarma.cz , kde najdete kompletní nabídku. Ceny jsou již včetně DPH. (Trvanlivost vakuovaného masa je většinou u vepřového 14 dní a u hovězího 21 dní od balení.)
- Uzávěrka pro objednávky je do čtvrtka 19. června do 12 hodin - týden před závozem. Lépe je však objednávat dříve (od 16.6. bude vypsána aktuální nabídka) - sortiment se pak postupně směrem k uzávěrce vyprodává.
- Ideální je vyzvednutí na svozných místech v Jablonci n.N. od 18:30 do 19:00 (parkoviště u vlakového nádraží) a v Liberci od 19:30 do 20:00 (na Štefánikově náměstí 1135/9). Pro jistotu telefon na našeho řidiče - Jiří Pojer 725 392 165.
- Objednávky nad 1.250 Kč můžeme zavézt i na adresu dle časových možností. Dopravné činí 5 Kč/kg zboží při výdeji na svozných místech. Při závozu na adresu činí 5 Kč/kg zboží, minimálně však 150,- Kč. (Dopravné nemáme započtené v ceně produktů.)
- Zde podrobné info "Jak nakupovat" http://e-shop.biofarma.cz/czO/jak-nakupovat

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
35             1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,
Jana: Dobrý den jsem tu nová, chci se zepta máte někdo zkušenost se značkou...
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,
Šárka: Gratulace Karlovi Kalnému za jeho steaky z anguse...potvrzuji,že jsou...
Známe vítěze soutěže Česká biopotravina roku 2018,