Biofarma Sasov začíná rozvážet i na Liberecko

biofarma_sasov_logo.jpg Biofarma Sasov plánuje první závoz svých masných produktů i na Liberecko.   

Závoz se uskuteční ve čtvrtek 26. června (uzávěrka pro objednávky je 19.6. do 12 hod.) po trase z Prahy: Jablonec nad Nisou - Liberec - Turnov - Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Jelikož se jedná o první zkušební závoz, bude nyní poprvé ve večerních hodinách

Biofarma Sasov sídlí u Jihlavy v čistém prostředí Kraje Vysočina. Hospodaří v ekologickém režimu, chová čuníky ve venkovních chovech a skot masných plemen pastevně. Specializuje se na vepřové maso a hovězí nechává náležitě vyzrávat ve speciálních chladicích boxech i několik týdnů. Přímo na farmě má vlastní malá jatka v bio standardu a také bio masnou výrobnu, která vznikla ve spolupráci se zákazníky jako projekt komunitou podporovaného zemědělství. 

„Jsme jediní v ČR, kdo vyrábí biouzeniny bez Éček. V našich masných výrobcích nenajdete žádné náhražky, pouze kvalitní suroviny, bio koření a mořskou sůl. Jsou také bezlepkové“, říká Josef Sklenář, majitel a farmář.

Maso i výrobky jsou balené vakuově, sezónně jsou k dispozici i bio brambory a další produkty. Za Kančí biolovečák získala farma cenu Česká biopotravina roku 2010. Lovečák je také, spolu se Sasovskou klobásou, držitelem certifikátu CEFF - potraviny bez chemie. Klobása získala rovněž ocenění Regionální potravina Vysočiny 2013. Maso i masné výrobky jsou zároveň nositeli značky Vysočina - regionální produkt..

Pokud Vás nabídka zaujala, zaregistrujte se na eshopu http://e-shop.biofarma.cz/cz/registrace , aby Biofarma Sasov pro tento pilotní závoz získala přehled, kolik by bylo na Liberecku zájemců. Současně Vás pak budou moci upozornit, pokud se uskuteční další závoz. 

bio_uherak_sasov2.jpgPostup objednávky:

- Všechny objednávky se dělají přes e-shop http://e-shop.biofarma.cz , kde najdete kompletní nabídku. Ceny jsou již včetně DPH. (Trvanlivost vakuovaného masa je většinou u vepřového 14 dní a u hovězího 21 dní od balení.)
- Uzávěrka pro objednávky je do čtvrtka 19. června do 12 hodin - týden před závozem. Lépe je však objednávat dříve (od 16.6. bude vypsána aktuální nabídka) - sortiment se pak postupně směrem k uzávěrce vyprodává.
- Ideální je vyzvednutí na svozných místech v Jablonci n.N. od 18:30 do 19:00 (parkoviště u vlakového nádraží) a v Liberci od 19:30 do 20:00 (na Štefánikově náměstí 1135/9). Pro jistotu telefon na našeho řidiče - Jiří Pojer 725 392 165.
- Objednávky nad 1.250 Kč můžeme zavézt i na adresu dle časových možností. Dopravné činí 5 Kč/kg zboží při výdeji na svozných místech. Při závozu na adresu činí 5 Kč/kg zboží, minimálně však 150,- Kč. (Dopravné nemáme započtené v ceně produktů.)
- Zde podrobné info "Jak nakupovat" http://e-shop.biofarma.cz/czO/jak-nakupovat

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červenec rgt
Po Út St Čt So Ne
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,