BioFach 2010 ve znamení fair trade

BF2010_Logo_RGB_1.jpg Jen pouhé dva měsíce zbývají do zahájení veletrhu BioFach, jehož hlavním tématem bude férové obchodování.  

 

Již v roce 2009 se ukázalo, že stále více zákazníků klade vedle ekologického pěstování a výroby důraz také na aspekty, jako je udržitelnost a férovost, což bylo impulzem pro organizátora veletrhu, aby danému tématu věnoval ještě větší pozornost. V roce 2010 tedy nestojí ve středu zájmu veletrhu žádná partnerská země, nýbrž právě Organic+fair. Ve výstavní hale 5 bude spravedlivému obchodu věnována speciální přehlídka a v rámci odborného kongresu se uskuteční řada přednášek, soustředících se právě na fair trade.

Kromě toho se mohou návštěvníci těšit na celou řadu dalších bio požitků. Vedle známých lákadel, kterými jsou např. vinařská hala 4A nebo hala s přírodním textilem (Textil-Area) je také na následujícím ročníku připraven bohatý doprovodný program a kongres, který čítá přes 100 akcí.

Na paralelně probíhajícím veletrhu přírodní kosmetiky Vivaness, se představí řada stávajících i nových „zelených“ značek. Jejich spektrum sahá od levnějších obchodních značek až po luxusní produkty typu Green Glamour. S přírodní kosmetikou se dnes můžeme setkat prakticky všude, ve speciálních prodejnách, v lékárnách, v biomarketech a parfumeriích i u pultů obchodních domů. Ucelený přehled přírodní kosmetiky bude ke shlédnutí v hale 7A, která je již čtvrtým rokem zasvěcena veletrhu Vivaness.

Pro všechny zájemce, kteří se chtějí informovat o nejnovějších trendech v biobranži a o novinkách v přírodní kosmetice jsou veletrhy BioFach a Vivaness tím správným místem.

Zájemcům z České republiky nabízíme zvýhodněné vstupenky na veletrh v předprodeji. Poprvé zasíláme vstupenky elektronickou poštou: rychle, pohodlně a bez dobírky. Ve spolupráci s cestovní kanceláří Fractal pořádáme již tradičně jednodenní zájezd, který se uskuteční v pátek 19.2.2010.

Více informací o veletrzích, vstupenkách či zájezdu získáte u oficiálního zastoupení norimberské veletržní společnosti ié veletržní spol.dní kosmetiku v České republice: PROveletrhy s.r.o., info@proveletrhy_cz, tel.: 220 511 974.

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Příspěvky

BioFach 2010 ve znamení fair trade Odpovědět   Lenka Foltýnová 20. 12. 2009, 01:56:47
Moc ráda bych se na veletrh podívala, ale žiji momentálně na Islandu a asi mi to nevyjde, i tak jsem ráda za tyto informace. L.
Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,