BioFach 2010 ve znamení fair trade

BF2010_Logo_RGB_1.jpg Jen pouhé dva měsíce zbývají do zahájení veletrhu BioFach, jehož hlavním tématem bude férové obchodování.  

 

Již v roce 2009 se ukázalo, že stále více zákazníků klade vedle ekologického pěstování a výroby důraz také na aspekty, jako je udržitelnost a férovost, což bylo impulzem pro organizátora veletrhu, aby danému tématu věnoval ještě větší pozornost. V roce 2010 tedy nestojí ve středu zájmu veletrhu žádná partnerská země, nýbrž právě Organic+fair. Ve výstavní hale 5 bude spravedlivému obchodu věnována speciální přehlídka a v rámci odborného kongresu se uskuteční řada přednášek, soustředících se právě na fair trade.

Kromě toho se mohou návštěvníci těšit na celou řadu dalších bio požitků. Vedle známých lákadel, kterými jsou např. vinařská hala 4A nebo hala s přírodním textilem (Textil-Area) je také na následujícím ročníku připraven bohatý doprovodný program a kongres, který čítá přes 100 akcí.

Na paralelně probíhajícím veletrhu přírodní kosmetiky Vivaness, se představí řada stávajících i nových „zelených“ značek. Jejich spektrum sahá od levnějších obchodních značek až po luxusní produkty typu Green Glamour. S přírodní kosmetikou se dnes můžeme setkat prakticky všude, ve speciálních prodejnách, v lékárnách, v biomarketech a parfumeriích i u pultů obchodních domů. Ucelený přehled přírodní kosmetiky bude ke shlédnutí v hale 7A, která je již čtvrtým rokem zasvěcena veletrhu Vivaness.

Pro všechny zájemce, kteří se chtějí informovat o nejnovějších trendech v biobranži a o novinkách v přírodní kosmetice jsou veletrhy BioFach a Vivaness tím správným místem.

Zájemcům z České republiky nabízíme zvýhodněné vstupenky na veletrh v předprodeji. Poprvé zasíláme vstupenky elektronickou poštou: rychle, pohodlně a bez dobírky. Ve spolupráci s cestovní kanceláří Fractal pořádáme již tradičně jednodenní zájezd, který se uskuteční v pátek 19.2.2010.

Více informací o veletrzích, vstupenkách či zájezdu získáte u oficiálního zastoupení norimberské veletržní společnosti ié veletržní spol.dní kosmetiku v České republice: PROveletrhy s.r.o., info@proveletrhy_cz, tel.: 220 511 974.

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Příspěvky

BioFach 2010 ve znamení fair trade Odpovědět   Lenka Foltýnová 20. 12. 2009, 01:56:47
Moc ráda bych se na veletrh podívala, ale žiji momentálně na Islandu a asi mi to nevyjde, i tak jsem ráda za tyto informace. L.
Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft prosinec rgt
Po Út St Čt So Ne
49   1 2 3 4 5 6
50 7 8 9 10 11 12 13
51 14 15 16 17 18 19 20
52 21 22 23 24 25 26 27
53 28 29 30 31      
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

františek: jen jsem se nikde nedočetl jak chtějí výpadek vajec z klecového chovu...
Klecovým chovům odzvonilo,
Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,