Bio pohankovo-špaldový program polštářů ve stylu AMWA Organic

AMWA_logo.jpg Český výrobce biotextilu AMWA Organic na trh uvádí kompletní bio pohankovo-špaldový program polštářů s relaxačními účinky.  

Polštáře se skládají z vnitřní vložky ze 100% nebělené biobavlny, která je bohatě plněna pečlivě vyváženou směsí prachu zbavených bio pohankových a bio špaldových slupek od českých ekologických zemědělců. Součástí každého polštáře je též barevný pratelný povlak ze 100% biobavlny a protože se snažíme o maximum, můžete navíc volit i z bio a fair trade variant, které u nás vyrábíme z ručně tkaných materiálů, utkaných v malých komunitách v Indii. Ruční tkaní dává látce neopakovatelný charakter, za jeden den vznikne přibližně jen 3-5 metrů této nádherné látky. Tradiční způsob výroby také dává práci řemeslníkům, které jinak v poslední době stále více nahrazuje mechanizace.

amwa_posltar_2445.jpgNaše bio pohankovo-špaldové polštáře poskytují nejen hledanou úlevu od chemické zátěže organismu, ale mají i další blahodárné účinky na kvalitu spánku. Okamžitě se vytvarují podle těla a tím poskytují možnost úplného uvolnění a relaxace svalů. Kombinace čistého biotextilu a směsi bio pohankových a špaldových slupek má vnitřní harmonizující vliv. Na lidské tělo působí hřejivě a tím podporuje uvolnění a relaxaci. Tento efekt lze snadno podpořit dalším nahřátím na zdroji tepla, ideálně však přímo na sluci, jehož energii polštáře absorbují a dlouhou dobu odevzdávají lidskému tělu. Poštáře lze také přikládat k poraněným či nemocným částem těla.

AMWA Organic nabízí čtyři typy polštářů na spaní a každodenní odpočinek, na cesty a podsedáky jako čisté přírodní interiérové doplňky. Na zakázku zhotovuje také polštáře ve všech možných dalších tvarech a barvách.

spalda_a_pohanka_445.jpgPrvní vlaštovky tohoto nového výrobního programu spatřily světlo na podzim loňského roku a díky vynikajícím vlastnostem a skvělé ceně se rychle staly velmi oblíbené. V letošním roce společnost základní řadu Klasik doplnila o větší polštáře Macík, podsedáky Bobek a polštáře Cestovní, čímž výrobní program ucelila a nyní jej začíná nabízet i velkoobchodně.

AMWA Organic je první český specializovaný výrobce a dodavatel biotextilu. Přináší textilní výrobky a materiály pro novou dobu – etické, ekologické a udržitelné – tedy ve všech ohledech zdravé. Zaměřuje se především na domácí biotextil, vybavení pro zdravé spaní a biometráž. www.amwa.cz

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červen rgt
Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,