Bio-info.cz nyní přináší více než 5 000 bioproduktů nabízených na českém trhu a 100 farmářských trhů

Logo_Bio_info_pomaha_1.jpg Internetový informační portál Bio-info, www.bio-info.cz , nabízí svým čtenářům detailní profily více než 5 000 biopotravin, biokosmetiky a ekologické drogerie, které jsou dostupné na českém trhu. V Seznamech Bio-info najdou čtenáři také přehled stovky aktuálně pořádaných farmářských trhů.  

V rubrice Seznamy najdou čtenáři informačního portálu Bio-info celkem 5 024 biopotravin, výrobků kontrolované přírodní kosmetiky a biokosmetiky a ekologické drogerie. Celkem se jedná o 350 značek od několika stovek dodavatelů.

Seznam bioproduktů je pro přehlednost dělen do 4 základních kategorií: biopotraviny, biopotraviny v maloobchodních řetězcích, biokosmetika a ekodrogerie. Kategorie biopotraviny je dále dělena do 34 produktových kategorií. Nejvíce položek obsahuje kategorie Čaje (438 výrobků), Kojenecká a dětská výživa (339 výrobků), Koření (304 výrobků), Pečivo trvanlivé a pekárenské výrobky (303), Mléko a výrobky z mléka (257), Čerstvé ovoce a zelenina (184) a Maso a výrobky z masa (164).

„Vyhledávat v seznamech je možné tradičně fulltextovým vyhledávačem. Snadno lze bioprodukt vyhledat i podle názvu produktu, kategorie, značky a dodavatele. Detail všech výrobků obsahuje zařazení do příslušné kategorie, značku, dodavatele a velikost balení. U většiny nechybí ani pro zákazníka tolik důležité doplňkové informace jako je obrázek, cena, detailní popis, složení, energetická hodnota, návod k použití a doporučení pro skladování,“ říká Ondřej Čítek, autor aplikace.

„Spotřebitelům tak nyní Bio-info nabízí místo, kde najdou přehled téměř všech bioproduktů na českém trhu. Přestože jsme nyní na úctyhodném počtu přes 5 tisíc položek, databázi neustále doplňujeme a aktualizujeme,“ říká Zuzana Čítková z portálu Bio-info.cz.

„V loňském roce jsme přinesli i seznamy farmářských trhů včetně velmi praktického vyhledávání na mapě. Farmářské trhy zažívají v letošním roce opravdový boom. Celkem jsme jich vyhledali 100 a neustále přibývají nové. Mezi firmami lze v Seznamech Bio-info nalézt také přehled stovek výrobců a dovozců biopotravin, biokosmetiky, přes 50 internetových obchodů s bioprodukty a přehled bedýnkových družstev,“ dodává Tom Václavík, vydavatel Bio-info.

biopotraviny_v_retezcich1.jpgKromě toho nabízí Bio-info kompletní přehled všech biopotravin aktuálně nabízených všemi maloobchodními řetězci působícími v České republice. K dnešními dni se jedná o 2 383 položek biopotravin. Spotřebitelé tak mohou získat detailní přehled o nabídce svého oblíbeného maloobchodníka, mohou srovnávat nabídku napříč trhem a mohou také zjistit, který maloobchodník nabízí daný výrobek nejlevněji.

Seznamy Bio-info prakticky doplňuje aplikaci BIO Akční ceny, která shromažďuje na jednom místě aktuálně probíhající slevy a zvýhodněné nabídky na biopotraviny, ekologickou drogerii, biokosmetiku a ekotextil ve všech maloobchodních řetězcích a desítkách internetových obchodů.

Bio-info.cz je internetový portál, který poskytuje nezávislé fórum pro výměnu praktických informací, myšlenek a zkušeností a pomáhá tak udržovat trvalý růst produkce, výroby a prodeje biopotravin, biokosmetiky a biotextilu a dalších etických výrobků v České republice. Bio-info.cz informačně propojuje nabídku podnikatelů všech velikostí s požadavky a přáními zákazníků a vyzdvihuje a oslavuje dosažené úspěchy. Jak dodává Tom Václavík: „Píšeme pro lidi, kteří žijí nebo chtějí naplňovat životní styl zdraví a trvalé udržitelnosti, tedy „BIO“ život. Díky jedinečné nabídce informací a služeb Bio-info pravidelně čtou také manažeři společností, podnikajících v oboru bioproduktů.“ 

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
35             1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,
Jana: Dobrý den jsem tu nová, chci se zepta máte někdo zkušenost se značkou...
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,
Šárka: Gratulace Karlovi Kalnému za jeho steaky z anguse...potvrzuji,že jsou...
Známe vítěze soutěže Česká biopotravina roku 2018,