Bio-info.cz nyní přináší více než 5 000 bioproduktů nabízených na českém trhu a 100 farmářských trhů

Logo_Bio_info_pomaha_1.jpg Internetový informační portál Bio-info, www.bio-info.cz , nabízí svým čtenářům detailní profily více než 5 000 biopotravin, biokosmetiky a ekologické drogerie, které jsou dostupné na českém trhu. V Seznamech Bio-info najdou čtenáři také přehled stovky aktuálně pořádaných farmářských trhů.  

V rubrice Seznamy najdou čtenáři informačního portálu Bio-info celkem 5 024 biopotravin, výrobků kontrolované přírodní kosmetiky a biokosmetiky a ekologické drogerie. Celkem se jedná o 350 značek od několika stovek dodavatelů.

Seznam bioproduktů je pro přehlednost dělen do 4 základních kategorií: biopotraviny, biopotraviny v maloobchodních řetězcích, biokosmetika a ekodrogerie. Kategorie biopotraviny je dále dělena do 34 produktových kategorií. Nejvíce položek obsahuje kategorie Čaje (438 výrobků), Kojenecká a dětská výživa (339 výrobků), Koření (304 výrobků), Pečivo trvanlivé a pekárenské výrobky (303), Mléko a výrobky z mléka (257), Čerstvé ovoce a zelenina (184) a Maso a výrobky z masa (164).

„Vyhledávat v seznamech je možné tradičně fulltextovým vyhledávačem. Snadno lze bioprodukt vyhledat i podle názvu produktu, kategorie, značky a dodavatele. Detail všech výrobků obsahuje zařazení do příslušné kategorie, značku, dodavatele a velikost balení. U většiny nechybí ani pro zákazníka tolik důležité doplňkové informace jako je obrázek, cena, detailní popis, složení, energetická hodnota, návod k použití a doporučení pro skladování,“ říká Ondřej Čítek, autor aplikace.

„Spotřebitelům tak nyní Bio-info nabízí místo, kde najdou přehled téměř všech bioproduktů na českém trhu. Přestože jsme nyní na úctyhodném počtu přes 5 tisíc položek, databázi neustále doplňujeme a aktualizujeme,“ říká Zuzana Čítková z portálu Bio-info.cz.

„V loňském roce jsme přinesli i seznamy farmářských trhů včetně velmi praktického vyhledávání na mapě. Farmářské trhy zažívají v letošním roce opravdový boom. Celkem jsme jich vyhledali 100 a neustále přibývají nové. Mezi firmami lze v Seznamech Bio-info nalézt také přehled stovek výrobců a dovozců biopotravin, biokosmetiky, přes 50 internetových obchodů s bioprodukty a přehled bedýnkových družstev,“ dodává Tom Václavík, vydavatel Bio-info.

biopotraviny_v_retezcich1.jpgKromě toho nabízí Bio-info kompletní přehled všech biopotravin aktuálně nabízených všemi maloobchodními řetězci působícími v České republice. K dnešními dni se jedná o 2 383 položek biopotravin. Spotřebitelé tak mohou získat detailní přehled o nabídce svého oblíbeného maloobchodníka, mohou srovnávat nabídku napříč trhem a mohou také zjistit, který maloobchodník nabízí daný výrobek nejlevněji.

Seznamy Bio-info prakticky doplňuje aplikaci BIO Akční ceny, která shromažďuje na jednom místě aktuálně probíhající slevy a zvýhodněné nabídky na biopotraviny, ekologickou drogerii, biokosmetiku a ekotextil ve všech maloobchodních řetězcích a desítkách internetových obchodů.

Bio-info.cz je internetový portál, který poskytuje nezávislé fórum pro výměnu praktických informací, myšlenek a zkušeností a pomáhá tak udržovat trvalý růst produkce, výroby a prodeje biopotravin, biokosmetiky a biotextilu a dalších etických výrobků v České republice. Bio-info.cz informačně propojuje nabídku podnikatelů všech velikostí s požadavky a přáními zákazníků a vyzdvihuje a oslavuje dosažené úspěchy. Jak dodává Tom Václavík: „Píšeme pro lidi, kteří žijí nebo chtějí naplňovat životní styl zdraví a trvalé udržitelnosti, tedy „BIO“ život. Díky jedinečné nabídce informací a služeb Bio-info pravidelně čtou také manažeři společností, podnikajících v oboru bioproduktů.“ 

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44             1
45 2 3 4 5 6 7 8
46 9 10 11 12 13 14 15
47 16 17 18 19 20 21 22
48 23 24 25 26 27 28 29
49 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

františek: jen jsem se nikde nedočetl jak chtějí výpadek vajec z klecového chovu...
Klecovým chovům odzvonilo,
Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,