Billa má ve své značce Naše Bio již 80 biopotravin

nase_bio_logo_1.jpg Kampaň na podporu ekologických zemědělců „Září – měsíc biopotravin“ podpořila společnost BILLA oznámením o rozšíření své produktové řady biopotravin Naše Bio na 80 výrobků. Naše Bio je jediná maloobchodní značka biopotravin, která byla vytvořena přímo v České republice a je určena výhradně pro český a slovenský trh.  

O názvu značky i o definitivní podobě jejího loga rozhodovali sami zákazníci. Na rozdíl od většiny privátních značek biopotravin maloobchodníků na českém trhu se na výrobě sortimentu značky Naše Bio podílejí nejméně z poloviny čeští výrobci biopotravin.

nase_bio2_1.jpgOd března letošního roku, kdy se na prodejní pulty dostaly první výrobky nové biořady, poskytuje společnost BILLA stále větší prostor pro dodávky českým zemědělcům. Statisticky nejprodávanější položkou jsou mléčné produkty. Jejich podíl na obratu produktové řady Naše Bio činí více než 50 procent.  

„Prodejní výsledky za prvních šest měsíců prodeje řady Naše Bio předčily naše očekávání," říká Zoltán Csóka, provozní ředitel společnosti BILLA. „Ukazuje se, že orientace na nové požadavky zákazníků ve spojení s uměním místních dodavatelů, která vyústila do mimořádně kvalitní řady biopotravin, byla správným rozhodnutím. Osmdesát výrobků v denní nabídce nyní zahrnuje hovězí i jehněčí maso, zeleninu, ovoce, mléčné produkty z kozího i kravského mléka a suchý sortiment. V současné době hledáme i další možnosti spolupráce s českými ekozemědělci. I přesto, že možnosti spolupráce jsou omezeny klimatickými podmínkami i výrobní kapacitou, rádi bychom do konce roku nabídku produktů Naše Bio rozšířili až o 20 dalších položek," dodává Csóka.

Nase_bio_maslo.jpgSpolečnost BILLA již k nové řadě spustila webové stránky www.nasebio.cz, kde jsou kromě produktové nabídky k dispozici i základní informace o produktech ekologického zemědělství a recepty. V rámci Měsíce biopotravin bude od 10. do 23. září v prodejnách BILLA probíhat speciální letáková akce na podporu prodeje biovýrobků spojena s ochutnávkami.  

Společnost BILLA v současné době zaměstnává téměř 6000 pracovníků. Do konce letošního roku plánuje otevřít ještě 5 zcela nových prodejen a zvýšit tak jejich celkový počet v České republice na 200.

Zdroj: Tisková zpráva BILLA

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,