Billa má ve své značce Naše Bio již 80 biopotravin

nase_bio_logo_1.jpg Kampaň na podporu ekologických zemědělců „Září – měsíc biopotravin“ podpořila společnost BILLA oznámením o rozšíření své produktové řady biopotravin Naše Bio na 80 výrobků. Naše Bio je jediná maloobchodní značka biopotravin, která byla vytvořena přímo v České republice a je určena výhradně pro český a slovenský trh.  

O názvu značky i o definitivní podobě jejího loga rozhodovali sami zákazníci. Na rozdíl od většiny privátních značek biopotravin maloobchodníků na českém trhu se na výrobě sortimentu značky Naše Bio podílejí nejméně z poloviny čeští výrobci biopotravin.

nase_bio2_1.jpgOd března letošního roku, kdy se na prodejní pulty dostaly první výrobky nové biořady, poskytuje společnost BILLA stále větší prostor pro dodávky českým zemědělcům. Statisticky nejprodávanější položkou jsou mléčné produkty. Jejich podíl na obratu produktové řady Naše Bio činí více než 50 procent.  

„Prodejní výsledky za prvních šest měsíců prodeje řady Naše Bio předčily naše očekávání," říká Zoltán Csóka, provozní ředitel společnosti BILLA. „Ukazuje se, že orientace na nové požadavky zákazníků ve spojení s uměním místních dodavatelů, která vyústila do mimořádně kvalitní řady biopotravin, byla správným rozhodnutím. Osmdesát výrobků v denní nabídce nyní zahrnuje hovězí i jehněčí maso, zeleninu, ovoce, mléčné produkty z kozího i kravského mléka a suchý sortiment. V současné době hledáme i další možnosti spolupráce s českými ekozemědělci. I přesto, že možnosti spolupráce jsou omezeny klimatickými podmínkami i výrobní kapacitou, rádi bychom do konce roku nabídku produktů Naše Bio rozšířili až o 20 dalších položek," dodává Csóka.

Nase_bio_maslo.jpgSpolečnost BILLA již k nové řadě spustila webové stránky www.nasebio.cz, kde jsou kromě produktové nabídky k dispozici i základní informace o produktech ekologického zemědělství a recepty. V rámci Měsíce biopotravin bude od 10. do 23. září v prodejnách BILLA probíhat speciální letáková akce na podporu prodeje biovýrobků spojena s ochutnávkami.  

Společnost BILLA v současné době zaměstnává téměř 6000 pracovníků. Do konce letošního roku plánuje otevřít ještě 5 zcela nových prodejen a zvýšit tak jejich celkový počet v České republice na 200.

Zdroj: Tisková zpráva BILLA

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft říjen rgt
Po Út St Čt So Ne
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,