Změňte svá přání a předsevzetí v realitu

Do_kondice_logo_110.jpg Jste na začátku rozhodnutí změnit svůj životní styl? Nebo jste se dostali už do stavu, že nevíte kudy kam? Nebo už zdravotní problémy způsobené civilizačními podněty obtěžují váš život?  

Hubnutí, ozdravení organismu, snížení napětí a hledání rovnováhy, to mohou být důvody, proč na konci roku skládáme novoroční předsevzetí. Udělat něco pro sebe a splnit si svůj záměr je rozhodnutí, které často naplňují ústa mnoha lidí. A proč ne? Vždyť sliby a přání se mají plnit! Jak náročné to ale je, v začátku nikdo neřeší. Rozhodnutí je výborné. A motivace, která k tomu vede také. Začátky jsou snadné, ale vydržet je o to těžší. Důležité je vědět, jak do toho a mít vedle sebe možnou pomoc, která by ve chvílích krize podpořila a udržela motivaci.

Časopis JÓGA DNES vám představuje speciálně sestavený program poradcem zdravého životního stylu Václavem Krejčíkem, který v současné době startuje i ve spolupráci s hlavním partnerem VZP. Jste-li pojištěncem VZP, máte možnost uplatnit slevu 20 procent na specializovaný kurz DO KONDICE zdraví & krása.  

Do_kondice_445.jpgDO KONDICE zdraví & krása je program s osobní účastí renomovaných poradců zdravého životního stylu Václava Krejčíka a Jany Altnerové. Jejich osobitý přístup ke zdraví, přirozenému pohybu a stravování je ovlivněný přírodními prostředky. Respektování ročních období, stejně jako zřetel k časovému vytížení zájemců o program DO KONDICE zdraví & krása, je vysoce oceňovaný přístup v rámci programu změny životního stylu.  

Program DO KONDICE zdraví & krása je určený pro všechny, kteří rádi jedí, užívají si života, ale cítí, že něco není v pořádku. Přirozenou přeměnou návyků a rituálů vás program dovede na novou cestu spokojenosti a uvolnění.  

Kurz je možné absolvovat po internetu, nebo docházkově v Energy Studiích. Kromě úpravy stravy a sledování jídelníčku jsou součástmi programu doporučení pro trénink vůle v rámci Meditace FIT&SLIM( audio nahrávka), stejně tak speciálně sestavený program jógy Powerjóga FIT&SLIM. Aerobní aktivita je podpořena svižnou chůzí venku, nebo v rámci H.E.A.T programu. Do kondice, to je individuální koučink zdravého životního stylu pro každého účastníka programu.  

Projekt DO KONDICE má díky svým partnerům také charitativní rozměr. Prostřednictvím Nadačního fondu Krtek a charitativního projektu Na kole dětem podporují Václav Krejčík a NUTREND onkologicky nemocné děti v péči Kliniky dětské onkologie FN Brno.  

Bližší informace získáte na www.dokondice.cz, nebo na facebooku na stejnojmenných stránkách.  

Zdroj: JÓGA DNES, www.jogadnes.cz, autor: Martin Black

 

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44             1
45 2 3 4 5 6 7 8
46 9 10 11 12 13 14 15
47 16 17 18 19 20 21 22
48 23 24 25 26 27 28 29
49 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

františek: jen jsem se nikde nedočetl jak chtějí výpadek vajec z klecového chovu...
Klecovým chovům odzvonilo,
Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,