Společnost ŠaNaMi - to je plnohodnotný život pro rodiny

šanami120_1.jpg V životě každého z nás je nejdůležitějším okamžikem narození miminka.   

Nejsilněji to vnímají samotné maminky a  v momentě, kdy dostávají své děťátko poprvé do náruče, si dávají  předsevzetí, že zajistí svému miminku jen to nejlepší.   

Jde o to, shánět pro děťátko to nejkvalitnější, připravovat k jídlu to nejzdravější, dopřávat mu to nejlepší - nás, naši blízkost! S posledním jmenovaným vám milí rodiče může pomoci společnost ŠaNaMi - nejen šátky pro nošení miminek. Díky jejich výrobkům může být děťátko stále s vámi a to tím nejpřirozenějším způsobem - láskyplným přitulením.

Již devět let vyrábí společnost ŠaNaMi šátky na nošení miminek. Vždyť kde jinde by mělo být dítěti lépe než u svého rodiče? Nošení v šátku je pro miminko naprosto bezpečné a díky několika způsobům úvazu opravdu vhodné již od narození. "V době babyboomu přišla myšlenka šátku i do České republiky a my jsme ji s manželem přijali za vlastní. Byla jsem toho času maminka na rodičovské dovolené a chtěla jsem mít své dítě u sebe. Toto mi přišlo jako nejpřirozenější způsob", říká Hana Adamcová.

Adamcovi445.jpgMyšlenka tu byla, pak nastala ta těžší část: vymyslet co a jak. Díky manželovým znalostem vznikla kvalitní česká látka, která obstála ve všech nárocích na funkční výrobek. Z počátku šili šátky sami doma, když se poptávka navýšila, předali výrobu šikovným českým švadlenám. Sami měli díky vlastnímu dítěti možnost při vývoji šátku zkoušet jeho vlastnosti a vyvinout tak zcela nepostradatelnou "pomůcku" rodičů. Ohlas maminek a narůstající objednávky je utvrzovaly v tom, že se vydali správným směrem. "Naše devítiletá existence je důkaz toho, že když se chce, všechno jde i když to stojí někdy hodně úsilí. Na druhou stranu jsou nám odměnou spokojené reference maminek a to je to nejdůležitější", dodává paní Adamcová.

"Naší rodině je myšlenka všeho přirozeného a přírodního velmi blízká a proto jsme postupně rozšířili nabídku i o produkty vycházející z přírody", vysvětluje paní Adamcová. ŠaNaMi nabízí výrobky české a osvědčené. Jejich heslem je používat doma vše, co vzniklo z přírody a zase se do ní může šetrným způsobem vrátit. 

Na webových stránkách naleznete spousty zboží, které šetří zdraví nejen vaše, ale celé vaší rodiny. Pro ženy nabízí například menstruační kalíšky i látkové vložky. Pro miminka látkové pleny. Pro tatínky keramické nože. Pro děti hry, jež rozvíjejí motoriku i zdravé pitné láhve. Pro dědy a babičky nahřívací polštářky plněné semínky. Pro všechny pak ekodrogerii a přírodní kosmetiku. Zboží opravdu spousty. Více najdete na www.sanami.eu nebo www.detisihraji.cz

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Kompostujete doma zbytky z kuchyně?

 Kalendář akcí

lft 2018 rgt
lft prosinec rgt
Po Út St Čt So Ne
48           1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
1 31            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,
Jana: Dobrý den jsem tu nová, chci se zepta máte někdo zkušenost se značkou...
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,
Šárka: Gratulace Karlovi Kalnému za jeho steaky z anguse...potvrzuji,že jsou...
Známe vítěze soutěže Česká biopotravina roku 2018,
nina: Dobrý den. Thymovar je opravdu skvely+ se chci zeptat na nejakou prevenci...
Šance pro včely. Konec syntetickým akaricidům ve včelaření!,
Martina24: Toto sú zaujímavé postrehy...
Studie: ekologické hospodaření snižuje vliv zemědělství na klimatické změny,
Karolina: Skvělý nápad, jak zabránit klíčení a to bez použití chemie!...
Ekologická revoluce ve skladování brambor,
Vlastimil: Chci objednat husu asi 4-5 kg na Svatého Martina. Jak ji mohu objednat?...
Je libo domácí svatomartinskou husu nebo kachnu?,