Společnost ŠaNaMi - to je plnohodnotný život pro rodiny

šanami120_1.jpg V životě každého z nás je nejdůležitějším okamžikem narození miminka.   

Nejsilněji to vnímají samotné maminky a  v momentě, kdy dostávají své děťátko poprvé do náruče, si dávají  předsevzetí, že zajistí svému miminku jen to nejlepší.   

Jde o to, shánět pro děťátko to nejkvalitnější, připravovat k jídlu to nejzdravější, dopřávat mu to nejlepší - nás, naši blízkost! S posledním jmenovaným vám milí rodiče může pomoci společnost ŠaNaMi - nejen šátky pro nošení miminek. Díky jejich výrobkům může být děťátko stále s vámi a to tím nejpřirozenějším způsobem - láskyplným přitulením.

Již devět let vyrábí společnost ŠaNaMi šátky na nošení miminek. Vždyť kde jinde by mělo být dítěti lépe než u svého rodiče? Nošení v šátku je pro miminko naprosto bezpečné a díky několika způsobům úvazu opravdu vhodné již od narození. "V době babyboomu přišla myšlenka šátku i do České republiky a my jsme ji s manželem přijali za vlastní. Byla jsem toho času maminka na rodičovské dovolené a chtěla jsem mít své dítě u sebe. Toto mi přišlo jako nejpřirozenější způsob", říká Hana Adamcová.

Adamcovi445.jpgMyšlenka tu byla, pak nastala ta těžší část: vymyslet co a jak. Díky manželovým znalostem vznikla kvalitní česká látka, která obstála ve všech nárocích na funkční výrobek. Z počátku šili šátky sami doma, když se poptávka navýšila, předali výrobu šikovným českým švadlenám. Sami měli díky vlastnímu dítěti možnost při vývoji šátku zkoušet jeho vlastnosti a vyvinout tak zcela nepostradatelnou "pomůcku" rodičů. Ohlas maminek a narůstající objednávky je utvrzovaly v tom, že se vydali správným směrem. "Naše devítiletá existence je důkaz toho, že když se chce, všechno jde i když to stojí někdy hodně úsilí. Na druhou stranu jsou nám odměnou spokojené reference maminek a to je to nejdůležitější", dodává paní Adamcová.

"Naší rodině je myšlenka všeho přirozeného a přírodního velmi blízká a proto jsme postupně rozšířili nabídku i o produkty vycházející z přírody", vysvětluje paní Adamcová. ŠaNaMi nabízí výrobky české a osvědčené. Jejich heslem je používat doma vše, co vzniklo z přírody a zase se do ní může šetrným způsobem vrátit. 

Na webových stránkách naleznete spousty zboží, které šetří zdraví nejen vaše, ale celé vaší rodiny. Pro ženy nabízí například menstruační kalíšky i látkové vložky. Pro miminka látkové pleny. Pro tatínky keramické nože. Pro děti hry, jež rozvíjejí motoriku i zdravé pitné láhve. Pro dědy a babičky nahřívací polštářky plněné semínky. Pro všechny pak ekodrogerii a přírodní kosmetiku. Zboží opravdu spousty. Více najdete na www.sanami.eu nebo www.detisihraji.cz

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,