Léto přeje sportu – i Aroma Sportu

masazni_olej_na_svaly.jpg Léto a letní dovolená – pro řadu z nás k ní neodmyslitelně patří sportování. Ať už je to turistika, cyklistika, plážový volejbal… léto zkrátka přináší příležitost pro nejrůznější druhy pohybu, ať už pro naprosté amatéry a příležitostné sportovce, tak i pro ty, kteří si svůj život bez aktivního pohybu nedokáží představit.  

Pro ten pravý požitek ze sportovního zážitku je vhodné se na daný výkon připravit – ať už dlouhodobějším tréninkem, bezprostředně před tím třeba rozcvičením, navozením té správné nálady a atmosféry. Pro profesionály i amatéry, zkrátka pro milovníky pohybu a sportu, je tu řada Aroma Sport, která umožní vychutnat si každý sportovní zážitek od začátku do konce.

Přípravky sady Aroma Sport v sobě totiž snoubí tradiční účinné látky, prověřené léty používání vrcholovými sportovci, s pozitivními účinky éterických olejů na svalstvo, dýchací soustavu, krevní oběh i na pokožku. Směsi éterických olejů jsou cíleně zaměřené na povzbuzení, zlepšení koncentrace, vůle, sebevědomí i odolnosti a vytrvalosti.

Nejsou žádnými dopingovými preparáty, přesto na své jemné úrovni pomohou výrazným způsobem k lepším výkonům a duševní pohodě, které je zejména při vrcholovém sportu pro výsledný výkon zásadní. „Jednotlivé produkty jsme testovali ve spolupráci s vrcholovými sportovci přímo v akci a připomínky jsme zohledňovali už při jejich vývoji. Praktické testování měl na starosti sportovní masér Jiří Boubal a tým cyklistů v čele s Martinem Boubalem. Díky tomu máme jistotu, že výrobky splňují nejnáročnější požadavky špičkových sportovců a sportovních profesionálů,“ popisuje zrod kolekce Aroma Sport PaedDr. Zbyněk Šedivý ze společnosti Nobilis Tilia.

aroma_sport.jpgAroma Sport zahrnuje kompletní sadu péče o tělo, která zahrnuje jak přípravnou fázi před výkonem, následně během výkonu i po něm:

  • Stimulace svalů – připravuje před fyzickým výkonem, vhodný jako startovní olej pro pohotovostní masáže před vysokou zátěží svalů, vhodné k zahřátí svalů a kloubů jako prevence před zraněním.
  • Ledový sprej – účinné přírodní ochlazení. Přírodní mentol a kafr mají dlouhotrvající chladivý efekt. Pomáhá odstranit lokální únavu, zchlazuje při přehřátí, osvěžuje.
  • Respirant sprej na podporu dýchání. Prohlubuje kapacitu dýchání a posiluje krevní oběh. Aplikuje se na hrudník na sportovní dres. Pomáhá udržet výkon při vytrvalostních sportech.
  • Sportkrém do vlhka a deště – krém s hořčičným olejem, pepřem a skořicí odpuzuje vlhkost a zabraňuje prochladnutí kloubů.
  • Hřejivý olej do chladného prostředí – směs éterických olejů se zázvorem a černým pepřem udržuje svaly a klouby v teple. Vhodný do teplot v rozmezí od -5 do +10°C. Lze jej použít k pohotovostní masáži místo Stimulace svalů.
  • Hřejivá mast do extrémního chladu – se zázvorem, kafrem a skořicí je vhodná pro extrémní podmínky s teplotami pod -5°C. Kostivalový extrakt chrání před pohmožděninami.
  • Levantis zklidňující a ochranný gel – díky hojivým látkám (zinek, éterický olej z levandule) chrání pokožku před odřeninami a opruzením, vhodné pro sporty s vyšší zátěží sedací části (jezdectví, cyklistika, veslování apod.).
  • Uvolňující gel na svaly – na svalstvo po fyzickém výkonu – s třezalkovým olejem a směsí éterických olejů, používá se na uvolnění svalů po sportovním nebo jiném náročném fyzickém výkonu, pomáhá při bolestech svalů, pohmožděninách a otocích. Lze použít i jako prevenci proti svalovým bolestem před rekreačně sportovní aktivitou.

Zdroj: tisková zpráva Nobilis Tilia

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,