Kouzla živé kuchyně také v Brně

Fresh_for_life_logo.jpg Čeká na Vás zážitek. Den plný chutí, zábavy, okořeněný informacemi o životním stylu. Naučíte se připravovat jednoduchá a chuťově výrazná zdravá jídla.  

Dozvíte se, jak si vyladit životní styl pomocí jednoduchých triků. Proměníte přírodní ingredience do barevných, gurmánských a zdravých jídel. Změníte tak svůj život.

Začínáme přesně v 9 ráno, nalačno s…OSVĚŽUJÍCÍ SNÍDANÍ. Lahodné zralé ovoce a klíčky plné života Vás probudí a připraví na zajímavý den. Společně si umixujeme ovocný koktejl bez mléka.

Pak budete povídat o sobě. Po krátkém představení se dozvíte životní příběh Filipa - jak spolu souvisí emoce, strava, pohyb a Vaše zdraví. Naučíte se zhluboka dýchat. A pak zjistíte, že nezáleží na tom, co jíte, ale na tom, co NEJÍTE. Projdeme si spolu netradiční ingredience kuchyně, vybavení vhodné k jejich úpravě a dáme se do přípravy...

…ve 12.00 si nabijeme baterky lahodným ZELENÝM KOKTEJLEM. Je návykový. Zjistíte, že díky živinám v něm obsažených Vám stačí několik sklenic denně a Vaše tělo získá vše, co potřebuje. Ucítíte sami, jak příjemně povzbudí Vaše myšlení a rozpumpuje krev v žilách, po jediné sklenici.

Nabuzeni tímhle božským nápojem si povíme o tom, jak emoce, intuice a pohyb ovlivňují skladbu naší stravy. Povíme si o chorobách a o tom, jak je nechat plynout – nejen s pomocí detoxikačních metod. Pak naši pozornost zaměříme na to, jak v Čechách získat kvalitní čerstvé ingredience. A pak…

…začíná KULINÁŘSKÁ PÁRTY! Budete si hrát s předpřipravenými ingrediencemi a umixujete si vlastní páte (lahodný krém), zabalíte vlastní sushi barevné dle libosti. Pobavíte se při krájení dvoumetrových špaget z cukety, oblažíte všechny své smysly při přípravě thajské kokosové kari omáčky. A s třešničkou na závěr – lahodným dortem Jablečný sen – zakončíme přípravu jídel a ve 3 odpoledne začíná HOSTINA.

Naplníte se eko-krabičku Vaším sushi a odnesete ochutnat domů. Ať se připraví na to, co od V|s mohou čekat. Budete vědět, jak jednoduché a zábavné to je lahodně NEVAŘIT.

Provázet Vás budou Veronika, usměvavá mladá žena, která před dvěma lety ještě na střední škole radikálně změnila svůj život. Využívá jídlo jako hru i jako nástroj. Na její bazalkovou zálivku nezapomenete. Filip, usměvavý mladík, vyměnil manažerskou kariéru za úžasnou cestu poznání života. Dnes se věnuje lifestyle coachingu a experimentuje se zelenými koktejly. Vyzná se ve vazbách mezi emocemi, jídlem a fyziologií lidského těla. Jídlem to pro něj začíná, ale nekončí. Více na www.rajchuti.cz

Kurz se uskuteční 20.11. od 9 hodin v Brně, místo konání právě domlouváme.

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft říjen rgt
Po Út St Čt So Ne
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,