Argital Baby - S dětskými zadečky to není jen tak

argital_logo_110.jpg Přirozeným rodičovským instinktem je chtít pro své dítě jen to nejlepší. Začíná to většinou postýlkou, kočárkem, oblečením a hračkami, pokračuje to jídlem a končí u výběru školy.  

Zamyslet se ovšem nad kosmetikou, kterou opečováváme až pětkrát tenčí dětskou pokožku, to napadne málokoho. Přitom narušená pokožka z dětství, ať už sluncem nebo chemií, může v dospělosti vašemu potomkovi způsobit nejednu nepříjemnou  patálii, o nemocích nemluvě. Není tu řeč o přehnané hygieně ani péči pro krásu, je řeč o zdraví největšího orgánu lidského těla - kůže.

Jak má vlastně vypadat přírodní produkt pro miminko?

Zdravou péči o pokožku vašeho dítěte vám zcela logicky může zajistit jen přípravek, který jí neškodí chemií a navíc obsahuje účinné hojivé, popřípadě pěstící látky ve své nejpřirozenější podobě. Pro nás rodiče by se mělo stát zcela běžné, že při péči o dítě odmítáme špatné věci, k nimž nadbytečná a nezdravá chemie patří.

Takovou přírodní hojivou složkou může být např. zelený jíl, byliny sbírané v čisté přírodě nebo pěstované v  zemědělství respektujícím vývoj a přirozený koloběh rostlin a v přísně kontrolovaných oblastech nebo třeba i absence všech zbytečných chemických fujtajblů, jako jsou konzervanty, syntetické vůně či syntetická barviva.

Přesně taková je 100% přírodní italská kosmetika Argital, která pro nejmenší vyvinula řadu Argital Baby. Nejde o nic dechberoucího, založeného na umění laboratorních mágů, děti nepotřebují odstraňovat vrásky ani pigmentové skvrny. Postačí jim jen čistá příroda, kterou jim můžete dopřát při běžné hygieně! 4 přípravky řady Argital Baby navíc prokazatelně nedráždí pokožku ani oči a jsou důsledně bez alergenů, které na nás dnes vykukují ze všech masových, televizními reklamami hojně opěvovaných značek.

Jak příroda chrání a hojí pokožku

V přípravcích Argital Baby obsažený zelený jíl, pocházející z čistého sicilského pobřeží, dokáže na sebe vázat škodlivé látky a mikroorganizmy a neutralizovat kyselé prostředí ze počůraných plínek. Jeho síla je podle antroposofické medicíny  podobna mladému organizmu, který, řekněme si to na rovinu, všechno zvládá lépe.  Složkou, určenou nejen obecně k hojení, ale cíleně k boji s opruzeninami, je violkový extrakt. Pleť dále zklidňují a hojí výtažky z měsíčku. Ochranu, kterou dětská pokožka ihned po očištění a zahojení potřebuje především, zajišťuje arnikový extrakt (který se používá i ve velmi účinných mastech na bolesti, rány, modřiny a namožené svaly), jojobový, mandlový a olivový olej a včelí vosk.

 

argital_cistici_mleko_pro_deti445.jpgTajemství zdravé dětské pokožky

 

Řada Argital Baby obsahuje samozřejmě Hypoalergenní sprchový šampon, který je vhodný na šetrné omytí tělíčka i vlásků, nedráždí oči a neodmašťuje pokožku natolik, aby ztrácela svou přirozenou ochranu.

Dalším krokem večerního koupacího rituálu by mělo být v případě této kosmetiky Ochranné hypoalergenní čistící mléko, které jemně dočistí pleť ve všech rizikových oblastech (v podpaží, pod krčkem, v záhybech), přednostně je ale určeno pro očištění dětských zadečků. Voda totiž sama o sobě zadeček dokonale neočistí a navíc vysušuje a olej je zase poněkud příliš mastný. Čistící mléko na kosmetickém tamponu či jemném hadříku je tedy ideálním řešením hygieny, obzvláště, je-li to produkt čistě přírodní.  K nanášení používejte též přírodní materiály, aby se chemie, kterou jsme nenakoupili v přípravku, nevylučovala do kůže z některých ubrousků či bavlněných tamponů z bavlny ošetřené pesticidy.

Posledním bodem večerní očisty s Argital Baby je zasypání osušeného zadečku Ochranným hypoalergenním pudrem. Pak už jen nasadíte plínku a jde se do hajan.

Po ránu je zase třeba na prdelce vytvořit ochranu na celý „počůraný a pokakaný“ den, a proto ráno opět očistíme zadeček Čistícím mlékem a následně naneseme Ochranný hypoalergenní krém, který zklidňuje, hojí a vytváří bariéru mezi tím, co je v plínce a zdravou kůží vašeho miminka.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,