Rozhovory

‹‹   Předchozí   1 2 3   Následující   ››

Rozhovor Bio-info: Miloš Michlovský

Michlovsky_1_1.jpg Bio-info přináší aktuální rozhovor s panem Milošem Michlovským, majitelem společnosti Vinselekt Michlovský a.s., která právě získala vítězství v soutěži o nejlepší české biovíno.  

 

Rozhovor Bio-info: Miroslav Korbička

Korbicka_1.jpg Miroslava Korbičku by čtenáři portálu Bio-info.cz již měli znát. Provozuje totiž v Brně tři restaurace zdravého životního stylu Rebio a my jsme o něm již několikrát psali.  

 

Rozhovor Bio-info: Petr Marcinčák

Marcin____k_foto1.jpg Jak to vidí biovinař Petr Marcinčák aneb pohled z praxe na ročník 2010. S jedním z co do plochy ekologicky ohospodařovaných vinic největších vinohradníkem, Petrem Marcinčákem, jsem se sešli po právě doznívajících slavnostech Svatomartinského vína, abychom probrali aspekty letošního, tolik pro vinohradníky obtížného, ale přitom vyzývavého ročníku.  

 

Rozhovor Bio-info: Pa3cie

Patricie_Budinska_maly.jpg Patricie Budinská je kosmetička, která na svém pracovišti v Praze 2 pracuje pouze s CPK nebo bio kosmetikou.  

 

Rozhovor Bio-info: Jitka Adamová

Jitka_Adamov___1.jpg Rozhovor s provozovatelkou jednoho pražského bedýnkářského družstva, Jitkou Adamovou, vedl pro Bio-info Tom Václavík.  

 

Rozhovor Bio-info: Templářské sklepy Čejkovice a Veritas Bošovice

perex.jpg Kdo ze čtenářů portálu BIO-INFO.cz trochu sleduje trh s vínem, nemohl přehlédnout, že Templářské sklepy Čejkovice, doslovná štika mezi výrobci, letos vyrukovali na regály supermarketů s novou řadou vín z ekologicky dopěstovaných hroznů.  

 

Rozhovor Bio-info: Jana Růžičková a Michal Vališ

AMWA_foto.jpg Česká společnost AMWA s.r.o. oslavila v září své první výročí. Během jednoho roku své existence zavedla pod značkou AMWA Organic kompletní bio kolekci pro zdravé spaní, zakázkovou výrobu pro firemní klientelu a stala se také prvním českým specializovaným dodavatelem ekologicky a eticky čisté metráže pro módní návrháře a další zpracovatele. Jejími zakladateli jsou Michal Vališ a Jana Růžičková.  

 

Rozhovor Bio-info: Naďa Johanisová

Na__a_Johanisov__.jpg V souvislosti s vydáním filmu "Lokální a globální: O smyslu blízkosti" položil Bio-info.cz několik otázek Nadě Johanisové, která je autorkou scénáře filmu.  

 

Rozhovor Bio-info: Nataša Foltánová

Nata__a_Folt__nov___maly.jpg Přinášíme vám rozhovor s Natašou Foltánovou, majitelkou společnosti TIERRA VERDE s.r.o., která vyrábí přípravky ekologické drogerie a textilní výrobky z biobavlny.  

 

Rozhovor Bio-info: Martin Wallner a Tomáš Huber

Mixit_Tom_____Martin_maly.jpg Minulý týden jsme vám představili nový podnikatelský záměr kamarádů z "vejšky" Tomáše a Martina Mixit.cz. Přečtěte si rozhovor o pozadí tohoto slibného projektu v rozhovoru Bio-info.  

 

Rozhovor Bio-info: Eva Pipalová

Eva_Pipalov___Melvita_mala.jpg Na český trh s kontrolovanou přírodní kosmetikou nedávno vstoupila francouzská značka biokosmetiky Melvita. Značka Melvita je vlastněna společností L'Occitane.    

 

Rozhovor Bio-info: Burkhard Schaer, Ecozept

burkhard.jpg Burkhard Schaer je poradce v oblasti marketingu biopotravin a biokosmetiky. Jeho společnost Ecozept sídlí v německém Mnichově, Burkhard však žije a působí ve francouzském městě Montpellier.  

 

Rozhovor Bio-info: Irena Váchová, Eoné kosmetika

Irena_Vachov___Eone1.jpg Irena Váchová je společně se svojí dcerou majitelkou rodinné firmy Eoné kosmetika s.r.o., která se zabývá ruční výrobou celostní přírodní kosmetiky. Výroba probíhá ve velmi malých množstvích, vždy až na základě objednávek zákazníků. Tím je zajištěna čerstvost, čistota a vysoká kvalita přípravků.  

 

Rozhovor Bio-info: Volkert Engelsman, ředitel společnosti Eosta

Volker_Engelsman.jpg Po absolvování vysoké školy v oboru ekonomie a podnikání pracoval Volkert Engelsman pro americkou společnost Cargill. Poté v roce 1990 založil společnost Eosta.   

 

Rozhovor Bio-info: Rainer Plum, zakladatel biokosmetiky Tautropfen

Rainer Plum je jedním z „otců zakladatelů“ německého bio hnutí, v oboru biokosmetiky a biopotravin pracuje již více než 30 let. V roce 1980 společně se svoji ženou Silvií založil značku přírodní kosmetiky TAUTROPFEN. Včera vystoupil v Praze na konferenci Bio Summit .  

 
‹‹   Předchozí   1 2 3   Následující   ››
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,