Farmářské trhy

‹‹   Předchozí   10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Následující   ››

Karlínské farmářské trhy pokračují

Farm____sk___trh_Karl__n_28.7._maly.jpg Městská část Praha 8 připravila i pro letošní rok oblíbené Karlínské farmářské trhy. První trh proběhne již v sobotu 16. dubna, tradičně pod platany na Karlínském náměstí v okolí kostela sv. Cyrila a Metoděje.  

 

Selský biotrh pokračuje na Toulcově i v roce 2011

Bio_trh_Toulcuv_dvur_21.jpg Toulcův dvůr zve i v roce 2011 všechny milovníky dobrého jídla a životního prostředí na trh selských biopotravin. První letošní trh se uskuteční dne 14. dubna 2011 mezi 13. až 18. hodinou v areálu Toulcova dvora na Praze 10, v ulici Kubatova 1.  

 

Desatero Státní veterinární správy k prodeji na farmářských trzích

ecoproduct_01_1.jpg Státní veterinární správa ČR vnímá se sympatiemi tradiční prodej potravin živočišného původu, který byl nyní znovu objeven. Ano jde o způsob, kterému se dnes říká „farmářské trhy“.  I takovýto prodej má svá pravidla. Například, probíhá-li na schválených trzích a tržištích, vykonávají zde dozor inspektoři místně příslušných krajských veterinárních správ. Proto SVS ČR sepsala desatero zásad, které jsou zveřejněny také na jejích webových stránkách  www.svscr.cz  a to včetně letáku k volnému stažení.  

 

Farmářské trhy jsou hitem jara i v Ostravě

Futurum_Ostrava_Farm____sk___trhy3.jpg Od soboty 16. dubna budou zahájeny Farmářské trhy na parkovišti OC FUTURUM Ostrava od 9:00 hodin.  

 

První farmářský trh na Biostylu

farmarske_trziste_jirak.jpg V sobotu 9. dubna 2011 se uskuteční první farmářský trh na veletrhu Biostyl . Před Průmyslovým palácem holešovického Výstaviště čekají návštěvníky prodejní stánky s jejich oblíbenými prodejci.  

 

Seznam farmářských trhů se opět rozrostl - díky vám!

bedynka_4_1.jpg Bio-info.cz pro vás sestavil přehled farmářských trhů, které se konají po celé České republice. Celkem jsme jich vyhledali 100 a neustále přibývají nové. Svůj podíl na tom máte i vy - naši čtenáři, když nám posíláte své tipy.   

 

První dubnové farmářské trhy na Kulaťáku budou ve znamení jarních bylinek

farmarske_trhy_kulatak_logo.jpg.jpg Na trhy opět dorazí známí prodejci zeleniny: Ovoce a zelenina z Litoměřicka, brambory z Vysočiny nebo Podřipská zelenina Vyštejnová a přivezou první české jarní byliny, například pažitku, bazalku, ale i uskladněnou trvanlivou zeleninu z loňské sklizně.  

 

Farmářské trhy na Chodovské tvrzi

logo_chodovska_tvrz_1.jpg V současné době velmi populární farmářské trhy se v dubnu představí i na Chodovské tvrzi. Návštěvníci si tak budou moci každou druhou sobotu od 8:00 do 14:00 nakoupit ryze české produkty.  

 

Farmářské trhy a biojarmark také v Moravanech u Brna

Brn__nsk___farm____sk___trh_Bystrc_Petr_K_______1.jpg Začátkem ledna schválila rada obce Moravany projekt s názvem Farmářské trhy a biojarmark. Tímto bude mít i oblast na jih od Brna svůj farmářský trh s podporou výrobků v kvalitě bio.  

 

Ministerstvo podpoří farmářské trhy

1_zm__na_velikosti_1.jpg Ministr Tomáš Chalupa se zúčastnil oslavy prvních narozenin farmářských trhů v Praze – Dejvicích, u jejichž zrodu stál jako tehdejší starosta Prahy 6. Trhy se v loňském roce úspěšně ujaly nejen v Praze, ale v celé České republice.  

 

Farmářské trhy v pořadu Náš Venkov

nasvenkov_1.jpg Je pro malovýrobce potravin forma prodeje výpěstků a výrobků východiskem ze sevření prodejních řetězců nebo je v tom něco víc? Více se dozvíte v pořadu Náš venkov v díle věnovaném Farmářským trhům.  

 

Oblíbené farmářské trhy začínají 12. března na Kubáni

Farm____sk___trh_Kuban_maly.jpg První farmářský trh odstartuje na Kubánském náměstí, v Praze 10 („na Kubáni“) v sobotu dne 12. března od 8:00 do 14:00 a dále budou pokračovat jako vloni, tedy každé úterý, čtvrtek a sobotu.  

 

V Brně po zimě obnovily farmářské trhy

farmarsky_trh_Brno_maly.jpg Regionální agrární komora obnovila pořádání farmářských trhů v Brně na Kotlářské ulici. Budou se konat každý druhý pátek.  

 

Doubravecké farmářské trhy v Plzni hledají prodejce

P6050159_1_1.JPG Organizátoři Doubraveckých farmářských trhů v Plzni hledají zájemce o prodej výrobků a zemědělských produktů na nově připravované tržnici, která se nachází na Hřbitovní ulici v Plzni Doubravce a bude od 30. dubna 2011 zprovozněna.  

 

Praha 12 hledá provozovatele farmářských trhů

pa12.jpg Městská část Praha 12 vyhlásila výběrové řízení na organizátora a provozovatele trhů v lokalitě Sofijské náměstí a parkoviště u OD Modřany.  

 
‹‹   Předchozí   10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Následující   ››
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,